Wstęp

PROSZĘ PRZECZYTAJ WSZYSTKO PRZED ROZPOCZĘCIEM TEGO OPOWIADANIA!


Posłuchajcie opowiadania o Jade Thirlwall, która pomimo swojej niechęci zostaje wysłana przez ojca i macochę na letni obóz.  Dziewczyna jest sceptycznie nastawiona do nowego miejsca, jej jedyną odskocznią jest telefon, dobra książka i słuchawki.
Myślała, że nic gorszego ją już nie spotka w te wakacje, jednak okazuje się, że wystarczyło dla niej łóżka w domku letniskowym dla dziewcząt, więc zmuszona jest mieszkać z chłopakami.
Czy humorzasta Jade wytrzyma tak długi czas z młodymi mężczyznami, dla których liczy się dobra zabawa? Spotka swoją wakacyjną miłość?


Nie bez powodu umieściłam na stronie głównej ostrzeżenie. Nie każdy może życzyć sobie zawartej treści, więc uprzedzam. Opowiadanie będzie zawierać wątki homoseksualne, sceny erotyczne, liczne wulgaryzmy i sceny przemocy przeznaczone dla osób pełnoletnich. Jeśli Ci to nie odpowiada, po prostu nie czytaj.
Sceny erotyczne będę zaznaczać na początku rozdziałów czerwoną czcionką, dzięki czemu będzie można je spokojnie ominąć. 

To chyba oczywiste, ale na wszelki wypadek dodam, że opowiadanie jest przeze mnie w pełni wymyślone, więc nie bierzcie do siebie napisach rzeczy. 
Podobieństwa do innych fanfiction jest przypadkowa. 

 

Polecam odwiedzenie moje drugiego opowiadania - Impossible. 


Naprawdę doceniam jeśli przeczytałeś/aś, to co napisałam.
Dodam, że pierwszy rozdział jest wprowadzeniem, do całości. 

JEŚLI JUŻ TU JESTEŚ, PROSZĘ SKOMENTUJ. DLA CIEBIE TO CHWILA, A DLA MNIE WIELKA RADOŚĆ I MOBILIZACJA DO DALSZEGO PISANIA. :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz